Rozpoczynamy kolejny rok nauki w Centrum Kształcenia

3 września przywitaliśmy liczną grupę nowych Słuchaczy w zawodzie higienistka stomatologiczna. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzono.

Zapewniamy, że poziom kształcenia w szkole pozwoli Państwu ze spokojem myśleć o egzaminie z kwalifikacji Z.14.

Życzymy powodzenia w nauce!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Kolejna grupa wspaniałych Słuchaczek zakończyła edukację w naszym Centrum Kształcenia
w zawodzie higienistka stomatologiczna . Osiągnięte oceny na świadectwach Pań dają nam pewność co do wyników egzaminu z kwalifikacji. Na pewno będzie sukces! Atmosfera na spotkaniu była wspaniała. Podziękowaniom nie było końca.
Najwięcej serdeczności i ciepłych słów zebrała Pani doktor Arleta Szymczyk – opiekunka grupy. Wszystkie Panie uznały, że jest Ona główną współautorką ich sukcesu.
Życzymy wszystkim Paniom dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

W styczniu 2015 r. kolejne absolwentki IV semestru pożegnały się z naszą szkołą.

Na uroczystym zakończeniu dyrektor K. Krawczyk pogratulowała wszystkim Słuchaczkom osiągnięcia bardzo dobrych wyników w nauce jak również  podziękowała za dobrą współpracę. Absolwentki, które uzyskały najlepsze wyniki w nauce zostały wyróżnione książkami. Słuchaczki zrewanżowały się serdecznymi i pełnymi ciepła podziękowaniami skierowanymi pod adresem nauczycieli, pracowników szkoły oraz organu prowadzącego.

W oparciu o umowę o współpracy zawartą z Towarzystwem Opieki nad Ociemniałymi w Laskach objęliśmy patronatem uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Laskach.

Słuchaczki III semestru pod nadzorem naszych wykładowców Pani dr Anny Mroczkowskiej i Pani Katarzyny Kowalewskiej systematycznie będą organizować usługi w zakresie działalności profilaktycznej (  przeglądy, zabiegi higienizacyjne).

6 listopada 2014 r. Słuchaczki przeprowadziły w kilku klasach pogadanki edukacyjne.  Uczniowie poznali zasady profilaktyki chorób narządu żucia,  rolę diety w zachowaniu zdrowego uzębienia , dowiedzieli się o szkodliwości węglowodanów dla zdrowia jamy ustnej.

Spotkania kończyły się instruktażem i ćwiczeniami  dokładnego i prawidłowego  czyszczenia zębów.

Jak widać na zdjęciach atmosfera była przyjazna.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Uroczyste zakończenie roku 14.06.2014